Vážení členové naší organizace,

na základě nařízení vlády České republiky a doporučení rady Českého rybářského svazu o shromažďování lidí, není možné výdej povolenek provádět obvyklým způsobem. Nicméně výbor organizace se rozhodl Vám vyjít vstříc a výdej bude prováděn bezkontaktním - elektronickým způsobem. Vzhledem k složitosti celého procesu nebudeme tímto způsobem vydávat pouze samostatné známky těm členům, kteří si nekupují povolenku. Nemusíte mít obavu o zrušení členství neuhrazením známky do konce dubna, známky budou k dispozici i po tomto termínu vše o jejich prodeji se včas dozvíte.

Postup výdeje povolenek ( mimopstruhových , pstruhových a revír Spálenec) Na revíru Spálenec bude rybolov zahájen dne 11.4.2020.

  1. Zájemci o vydání povolenky případně i členské známky zašlou na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. žádost o vydání povolenky( do e-mailu stačí uvést pouze jméno a příjmení žadatele a e-mailovou adresu pro další komunikaci).
  2. V nejkratší možné době obdržíte na vaší e-mailovou adresu v příloze dotazník , který je třeba vyplnit a zaslat zpět( všechny údaje v něm jsou povinné).
  3. Po zpracování dotazníku Vám budou zaslány údaje k platbě. Kde bude uvedeno číslo účtu, částka kterou je nutno zaplatit a přidělený variabilní symbol.
  4. Po připsání platby na účet organizace Vám bude vystavena povolenka, případně známka a vše bude zasláno českou poštou.

Tento způsob výdeje povolenek bude prováděn od dnešního dne do 30.4.2020. Po tomto termínu budete dále informováni o dalších postupech.

Dále je tento postup výdeje povolenek jediný možný, pokud by někdo zkoušel jinou možnost jak povolenku získat. Například osobní návštěvou hospodáře pana Berana nebo pokladníka pana Kacafírka ml., případně ostatních členů výboru a dozorčí komise ve snaze tento způsob obejít nebo urychlit, povolenka ani známka mu nebude vydána a počká si až na klasický výdej, který ale není jistý kdy se bude moci uskutečnit.

Zároveň Vás všechny chceme požádat o trpělivost a toleranci, jelikož tento způsob výdeje je pro nás všechny zcela nový, nevyzkoušený a vše musíme zpracovávat ručně bez softwarové pomoci. Jsme si vědomi, že tento způsob výdeje je pro některé členy dosti obtížný, ale zároveň věříme, že každý má ve své rodině někoho, kdo Vám pomůže.

Zkrátka všichni se snažme nehledat důvody proč to nejde, ale hledejme způsoby jak to půjde.

Výbor MO Hrochův Týnec

Upozornění !

Na základě nařízení vlády a doporučení rady Českého rybářského svazu se ruší do odvolání všechny připravované akce včetně členské schůze, výdeje povolenek, brigád atd. Další informace budou dle vývoje situace zveřejňovány.

 

Joomla templates by a4joomla